Programma

Maandag 24 nov 2014 
09:00 – 12:00 Kick off
Frank Bosboom - World Design Forum - dagvoorzitter kick off
Frank Bosboom – World Design Forum – Dagvoorzitter Kick off

 

Nathalie Waser - Ucreate - Openingswoord
Nathalie Waser – U CREATE – Openingswoord & Dagvoorzitter Grande Finale

 

MaartjeBaede
Maartje Baede – BeBright – Keynote Trends & Workshop Toekomstdenken

 

Heleen Blokland -  Hogeschool Utrecht
Heleen Blokland – Hogeschool Utrecht – Presentatietraining

 

GeertChristiaansen
Geert Christiaansen – Philips Design – Case owner thema’s “150 worden” en “Googleritis”

 

AntoineJanssen
Antoine Janssen – SOS Alarm – Case owner thema “Geen geheimen”

 

FemVerhoeven
Fem Verhoeven – Jeroen Bosch Ziekenhuis – Case owner thema “Ziekenhuis aan huis”

 

HelleUllerup2
Helle Ullerup – Philips Design
09:00 Inloop met koffie en thee
09:30 Welkomstwoord door dagvoorzitter Frank Bosboom
Openingswoord door Nathalie Waser – U CREATE
09:45 Keynote Future Health Probes door Geert Christiaansen – Philips Design
10.30 Introductie jury en case owners
10:50 Praktische mededelingen en alvast afsluiten plenair
11:00 koffie/thee & thema kiezen
11:15 Briefing
12:00 Lunch & team indeling
13.00 – 17:30 Creatieve studio: teamwork, workshop design thinking & thema verkenning
Dinsdag 25 nov 2014
09.00 – 17:30 Creatieve studio: toekomstdenken & toekomstbeelden
09.30 Keynote Trends en workshop Toekomstdenken door Maartje Baede – BeBright
12.00 Lunch
15.00 – 17:00 Debriefing aan case owner: research insights & toekomstbeelden
Woensdag 26 nov 2014
09.00 – 17:30 Creatieve studio: 2nd briefing, ideate & probes
09:00 2nd briefing: reacties op toekomstbeelden
12.00 Lunch
13.00 – 17:30 Ideate & probes bedenken
Donderdag 27 nov 2014
09.00 – 17.30 Creatieve studio: pitch design, probes maken & testen
09.30 Presentatie training door Heleen Blokland – Hogeschool Utrecht
Mogelijkheid tot individueel pitchadvies
12.00 Lunch
16:30 Informeren over finale morgen
Vrijdag 28 nov 2014
09:00 – 12:00 Creative studio: pitch preparation
12:00 Lunch
12:30 Voorbereiding presentatie aan case owner door studenten
13:00 – 17:00 Grande Finale
13:00 Inloop case owners en genodigden
13:30 Welkomstwoord door dagvoorzitter Nathalie Waser
Opfrissen briefing met case owners
14:00 Pitch aan case owners
15:00 Presentatie Eindpitches voor vakjury
16:00 Juryberaad & bekendmaking winnaar!
17:00 Borrel