Onderzoekers

 

karenweb  Drs. Karen Hilhorst | Projectleider Crossmediale Communicatie in het Publieke Domein | 06-18.51.25.62 | Karen.hilhorst@hu.nl | Lees hier haar bio
mennoweb Dr. Menno van Duin | Bijzonder lector Regie van Veiligheid |
Menno.vanduin@hu.nl
reintjanweb Dr. Reint Jan Renes | Lector Crossmediale Communicatie in het Publieke domein | Reintjan.renes@hu.nl 
annettedefweb Dr. Annette Klarenbeek | Hoofddocent Crossmediale Communicatie in het Publieke Domein | Annet.klarenbeek@hu.nl
jandefweb Dr. Jan Eberg | Hoofddocent Regie van Veiligheid | Jan.eberg@hu.nl
marleenweb Drs. Marleen Haage | Docent-onderzoeker Regie van Veiligheid | Marleen.haage@hu.nl
baukjedefweb Baukje Stinesen, MsC | Junior-onderzoeker Crossmediale Communicatie in het Publieke Domein | Baukje.stinesen@hu.nl
daandefweb Danielle van Wallinga, MsC | Junior-onderzoeker Crossmediale Communicatie in het Publieke Domein | Danielle.vanwallinga@hu.nl