Neem deel aan de allereerste pop-up Inclusion Café!

In het Inclusion Café willen we studenten met elkaar in contact brengen rondom de thema’s diversiteit en inclusie. Dit doen we allereerst omdat de HU het belangrijk vindt dat iedereen zich thuis en welkom voelt binnen de HU-gemeenschap. Daarnaast zijn er veel projecten en onderzoeken die aansluiten op deze thema’s, waarvan we de zichtbaarheid willen vergroten.

Het pop-up Inclusion Café zal plaatsvinden op 28 maart van 12:00 tot 18:00 uur in het Science café het7nde. Je kunt vrij in- en uitlopen, dus je bent tussen deze uren van harte welkom. We zien je graag 28 maart onder het genot van een drankje en hapje!

het Inclusion Café is een initiatief van Students4Students JongLeren met Verschil en Commissie Studenten van de het netwerk Diversiteit & Inclusie!

ma 28 mrt 2022
12:00 - 18:00