Er is veel onrust, zowel op individueel niveau als in de wereld. Uitdagingen zorgen voor veel stress en het metaal welzijn van ons staat steeds meer onder druk.
De minor Filosofie, Wereldreligies en Spiritualiteit en het Netwerk Diversiteit & Inclusie i.s.m. The Gandhi Centre, hebben gemeend om stil te staan bij de jaarlijkse viering van Wereld Yogadag op 21 juni. Deze werd in 2014 in het leven geroepen ter bevordering van de harmonie en vrede.
Yoga is een eeuwenoude Indiase traditie. Het is een gift aan de mensheid, die van onschatbare waarde is. Het woord Yoga komt van het sanskritwoord Yuj, wat betekent verbinden of verenigen. Het is een spirituele discipline die de eenheid van lichaam en geest, denken en handelen en daarmee de harmonie tussen mens en natuur bevordert. Yoga gaat niet enkel over lichaamsbeweging, maar over het ontdekken van het gevoel van eenheid in en met onszelf, de mensen om ons heen, de wereld en de natuur. Yoga kalmeert de geest en helpt tegen stress. Door het op te nemen in onze levensstijl, ontwikkelen we een bewustzijn die ons kan helpen beter om te gaan met de uitdagingen in het leven.
Op 13 juni a.s. vieren we de 10e Wereld Yogadag op Hogeschool Utrecht in het sportcentrum Olympos. Je wordt van harte uitgenodigd voor deelname aan deze bijzondere bijeenkomst.
Datum: 13 juni 2024
Tijd: 10.00- 12.00 uur (inloop 10:00)
Plaats: Sportcentrum Olympos
Adres: Uppsalalaan 3, Utrecht
Je wordt van harte uitgenodigd voor deelname aan deze bijzondere bijeenkomst onder begeleiding van een professionele yogaleraar van het Gandhi Centre
Er is plek voor 100 personen (vol = vol)
Klik hier om je aan te melden!
(Neem a.j.b. je eigen yogamat mee)
Voor meer informatie en vragen neem contact op met rieshma.badloe@hu.nl of radha.gangarampanday@hu.nl