Contact

Contact

Projectteam Duurzaamheid

Om datgene wat wij, als Hogeschool Utrecht, doen op het gebied van duurzaamheid zichtbaar te maken én om awareness en betrokkenheid rondom het thema duurzaamheid te genereren, is het projectteam Duurzaamheid in het leven geroepen. Het projectteam wil, op basis van maandthema’s, duurzame initiatieven binnen de HU zichtbaar maken, kennis delen en anderen enthousiasmeren om mee te doen. 

Wie zitten er in het projectteam?

  • Sandra Valenbreder, Projectleider (sandra.valenbreder@hu.nl)
  • Hetty Zwollo, M&C Duurzaamheid (hetty.zwollo@hu.nl)
  • Brigit Erlings, M&C Duurzaamheid (brigit.erlings@hu.nl)
  • Saskia Hanssen, Beleidsadviseur Duurzaamheid en Manager GOHU (saskia.hanssen@hu.nl)
  • Herman Stiekema, Projectmedewerker (herman.stiekema@hu.nl)
  • Anne Heikamp, Projectmedewerker (anne.heikamp@hu.nl)

Wat gaan we doen in 2019?

In 2019 zal het Projectteam zich onder andere bezig houden met:

  • Duurzame community vorming binnen de HU, door awareness en betrokkenheid op dit gebied te verhogen bij studenten en medewerkers;
  • ‘Duurzame HU’ zichtbaarder maken door presentaties van duurzame projecten bij de HU in onderwijs, onderzoek en bij de diensten;
  • Mobiliteit/CO²-reductie;
  • Duurzame catering;
  • Rookvrije campus;
  • Afvalscheiding;