Contact

Contact


Onderwijs & Onderzoek

Wil je meer informatie over het programma Duurzaam Onderwijs en Onderzoek? Neem dan contact op met Erlijn Eweg, projectleider COE Smart Sustainable Cities via erlijn.eweg@hu.nl of 06-20601913.


Duurzame Bedrijfsvoering

Voor meer informatie over het programma Duurzame Bedrijfsvoering kun je contact opnemen met programma manager Sandra Valenbreder via sandra.valenbreder@hu.nl of  06-81245066.


Green Office

De contactpersoon voor het Green Office HU is Saskia Hanssen. Stuur een mail naar greenoffice@hu.nl.


Marketing & Communicatie

De betrokken marketing en communicatieadviseur is Hetty Zwollo (hetty.zwollo@hu.nl).


Informatie Projecten

Wilt u uw project terugzien op de site of heeft u vragen/opmerkingen? De contactpersonen hiervoor zijn Anne Heikamp (anne.heikamp@hu.nl) en Herman Stiekema (herman.stiekema@hu.nl).