Contact

Iedere opleiding heeft een contactpersoon voor honours. Als je meer wilt weten over de honourstrajecten die je kunt volgen, kun je contact opnemen met de honours contactpersoon van je opleiding.

Hieronder vind je de lijst van alle opleidingen in alfabetische volgorde met de gegevens van de honours contactpersoon.

Opleidingen Honours contactpersoon
Academische Lerarenopleiding Primair Onderwijs
(Leraar basisonderwijs pabo)
Marianne Konings
Accountancy Serena Vlieger
Bedrijfseconomie Serena Vlieger
Bedrijfskunde MER Iris Hollaender
Biologie en Medisch Laboratoriumonderzoek (Life Sciences) Stefan Vaessen
Built Environment Andrea Hagen
Business Management (Utrecht en Amersfoort) Iris Hollaender
Chemie Hans Lempers
Chemische Technologie Hans Lempers
Commerciële Economie Krijn Jansen
Communicatie Anouk van Dijk
Communication and Multimedia Design Judith Meinetten
Communication Systems (International Communication and Media) Nicolle Lamerichs
Creatieve Therapie (Amersfoort) Mariette van Laar
Culturele en Maatschappelijke Vorming (Utrecht) Toinette Loeffen
Electrical Engineering (Elektrotechniek) Bart Bozon
Facility Management (Amersfoort) Eline Swinkels
Farmakunde Josca Snoei
Financial Services Management Serena Vlieger
Fysiotherapie Brigitte van Barneveld
HBO-ICT Dorine Tamis
HBO-ICT / Business IT & Management Nini Salet
HBO-ICT / Software & Information Engineering Arie Groenenboom
HBO-ICT / System and Network Engineering Rein Kamphuis
HBO-ICT / Technische Informatica Leo van Moergestel
HBO-Rechten Maartje Vermeulen
Huidtherapie Josca Snoei
Human Resource Management Hedwigh Verbruggen
Integrale Veiligheidskunde Karlijn Schoonenberg
International Business and Languages Leewee Chew &
Chi-Yeun Gulickx-Lee
International Business and Management Studies Leewee Chew &
Chi-Yeun Gulickx-Lee
Journalistiek Peter Douma
Leraar Aardrijkskunde tweedegraads Herry In Den Bosch
Leraar Basisonderwijs pabo (Utrecht en Amersfoort) Joke Alink
Leraar Biologie tweedegraads Niek Grooters
Leraar Duits tweedegraads Yvonne Langendoen
Leraar Engels tweedegraads Irene de Kleyn
Leraar Frans tweedegraads Yvonne Langendoen
Leraar Geschiedenis tweedegraads Annette Wind
Leraar Gezondheidszorg en Welzijn tweedegraads Herry In Den Bosch
Leraar Natuurkunde tweedegraads Niek Grooters
Leraar Nederlands tweedegraads Yvonne Langendoen
Leraar Nederlandse Gebarentaal (NGT)/Tolk NGT Ester van Loon
Leraar Omgangskunde tweedegraads Herry In Den Bosch
Leraar Scheikunde tweedegraads Niek Grooters
Leraar Spaans tweedegraads Yvonne Langendoen
Leraar Techniek tweedegraads Niek Grooters
Leraar Wiskunde tweedegraads Niek Grooters
Logistiek en Economie Marjoke de Boer
Logopedie Josca Snoei
Maatschappelijk Werk en Dienstverlening (Amersfoort) Ellen Grootonk
Maatschappelijk Werk en Dienstverlening (Utrecht) Corrie Verstoep
Management in de Zorg (Amersfoort) Josca Snoei
Medische Hulpverlening Rosan van der Aa
Mondzorgkunde Josca Snoei
Oefentherapie Cesar Brigitte Barneveld
Optometrie Josca Snoei
Orthoptie Josca Snoei
Pedagogiek (Amersfoort) Barbara Heyer
Small Business and Retail Management (Amersfoort) Marloes Heerkens
Sociaal Juridische Dienstverlening Merlijn de Meer
Sociaal Pedagogische Hulpverlening (Utrecht en Amersfoort) Sabine de Vries
Social Work Toinette Loeffen
Teacher Education in English (Leraar Engels tweedegraads) Irene de Kleyn
Teacher Education in German (Leraar Duits Tweedegraads) Yvonne Langendoen
Technische Bedrijfskunde Justian Knobbout
Verpleegkunde Rosan van der Aa
Werktuigbouwkunde sterren-IED